Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент

balaklava8 Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент

Ширина:
200-400 метрів
найвужче місце 45
Глибина:
5-10 метрів у верхів'ях
до 25 метрів коло пляжу
до 35 метрів на горловині
Місце розташування:
АР Крим
Севастопольський район
з боку Сімферополя — 100 км від міста

на карті:

balaklava4 Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент

Отримати справжню насолоду від справжньої природної краси, яка підкорює серця, можна, якщо Ви відвідаєте Балаклавську бухту з мисами та . Бухта відкриє для вас усі самі загадкові історії. У період Стародавньої Греції її називали «бухта передбачень» (саме тут Одіссей зі своїми супутники зіткнувся з велетнями-людоїдами). А в роки Кримської війни саме біля входу в бухту затонув англійський корабель “Чорний принц», який був повний золота. Безліч експедицій намагалося його знайти, але все безрезультатно. Мешканці вважають, що таємницю «чорного принца» зберігає сама бухта. Саме тому, тут ви зможете відчути себе справжнім мисливцем за скарбами і спробувати знайти затонуле золото, може саме вам відкриється велика таємниця бухти.

balaklava1 Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент

Якщо ви будете тут то неодмінно повинні відвідати будівлю, яка залишилася на бухті після «холодної війни», а саме — підземний завод по ремонту підводних човнів. Саме тут відкриваються багато таємниць війни, які нам відкрили секретні документи. Сам Геродот описує неймовірну красу мису Айя. Тут можна відчути себе ніби в фантастичному загубленому світі, з химерними скелями і красивим безмежним морем. Місця в околицях мису, жителі так і називають «Втрачений світ». А всім, хто любить активний відпочинок варто відвідати мис Фіолент, саме він вважається найбільш екзотичним місцем відпочинку в Криму. Тут тільки первозданна природа, найчистіше повітря, прозора вода, спокій і тиша. Але крім цього тут розташований найстаріший Георгіївський монастир, який має спуск до моря, що складається з 800 сходинок.

balaklava7 Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент

У будь-якому випадку, Балаклавскуя бухта з мисами Айя та Фіолент — це одне з найкрасивіших місць на землі і не варто упускати шанс торкнутися такої чарівної природи, і насолодиться нею в повній мірі.

 

 

balaklava3 Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент

fiolent2 Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент

fiolent3 Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент

fiolent4 Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент

fiolent9 Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент

fiolent13 Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент

fiolent7 Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент

fiolent11 Балаклавська бухта з мисами Айя та Фіолент

Теги: , , , ,
Напишіть відгук

Back to Top ↑