Бердянський зоопарк «Сафарі»

berdjanskij zoopark safari Бердянський зоопарк Сафарі

Заснований:
2004 р.
Засновник:
Ігор Кальченко
Графік роботи:
щоденно, з 9:00 до 21:00
Місце розташування:
Запорізька область
м. , вул. Волкова
Тел.: (067) 613-90-49, (067) 595-16-00
На замітку:
вартість білетів для дітей до 10-ти років — 40 грн, для дорослих — 80 грн

на карті:

berdjanskij zoopark safari 2 Бердянський зоопарк Сафарі

На бердянському пагорбі, що займає площу в 17 ар, з 2004 року почали мешкати самі незвичайні мешканці, серед яких африканські леви, єноти-полоскун, далекосхідні леопарди, сибірські вовки, африканські макаки, південноамериканські агути і багато інших. Це став другий приватний зоопарк на території України, який відкрив Ігор Кальченко. Тут з'явилося тридцять видів тварин з Червоної книги, а крім того була зібрана колекція екзотичних видів для наших широт, яка налічує понад 130 представників.

На базі «» свою роботу в 2005 році починає Клуб юннатів Бердянського зоопарку, де досвідчені фахівці допомагають юним натуралістам долучатися до світу дикої природи, вони мають можливість на практиці пізнавати всі найцікавіші особливості диких звірів і умови контакту з ними.

berdjanskij zoopark safari 3 Бердянський зоопарк Сафарі

У 2009 році вже з'явилася потреба в розширенні території зоопарку, для того щоб підтримувати нормальні умови утримання тварин. Для цього коло Бердянської коси була відкрита друга черга. Ця територія раніше була болотиста і займає близько двох з половиною гектарів, саме на ній в красивих і просторих вольєрах були розміщені примати, а також парнокопитні і хижі ссавці з птахами, гризунами та водними хребетними.

У 2011 році зоопарк «Сафарі» оцінили по заслугах і прийняли його до складу Євроазіатської регіональної асоціації зоопарків та акваріумів. Сьогодні зоопарк продовжує активно розвиватися і поповнювати свої колекції.

berdjanskij zoopark safari 4 Бердянський зоопарк Сафарі
berdjanskij zoopark safari 5 Бердянський зоопарк Сафарі

Теги: , ,
Comments are closed.

Back to Top ↑