Біосферний заповідник Асканія-Нова

Час заснування:

askaniya14 Біосферний заповідник Асканія Нова

1874 р.
Засновник:
герцог Фердинанд Фридрих Ангальт-Кетенський
Графік роботи:
екскурсійний сезон з 1 квітня до 10 листопада
з 08:00 до 17:00
Місце розташування:
Херсонська область
смт. , вул. Фрунзе 13
тел.: (05538) 6-12-86

на карті:

askaniya10 Біосферний заповідник Асканія Нова

Асканія-Нова — це біосферний заповідник, який є унікальним куточком природи. Саме тут знаходиться єдина ділянка степу в Європі, яка ніколи не розроблялась плугом (степ, який був вже хоча б раз розкопаний, вже не відновлюється). Цей заповідник займає почестное місце серед сотні великих заповідників і парків світу. Це музей під відкритим небом, тут Ви зможете побачити кам'яні скіфські баби, давні кургани.

askaniya16 Біосферний заповідник Асканія Нова

Площа заповідника становить 11 тисяч гектарів, він примикає до лісопарку, який вміщує штучні канали й ставки, саме тут мешкає безліч птахів і звірів. Асканская степ відкриє перед Вами більше 400 видів квітів і трав, серед яких переважають злаки.

askaniya18 Біосферний заповідник Асканія Нова

Сезон відкриття парку в квітні, саме в кінці цього місяця тут зацвітають тюльпани, після чого іриси, гіацинти, астрагали, лютики. Травень дарує — гвоздики і ромашки. Влітку степ оповитий сріблястим серпанком ковили, переливається хвилями навіть від маленького подиху вітру. Сам Асканский парк має площу близько 200 га, і він дуже відрізняється від степової зони, він виконаний згідно з планом. Тут можна побачити більше 150 видів дерев і чагарників, а центром цієї композиції є красивий ставок.

 

Територія заповідника дозволить Вам познайомитися з більш ніж 60 видами пернатих. Навесні тут можна почути голос лебедя-кликуна. Фламінго, білі та чорні лебеді, журавлі, стрепети, дрохви, куріпки, різні види жайворонків, а також степовий орел. У вольєрах проживають африканські страуси, нанду, ему, фазани, папуги, павичі та інші птахи.

askaniya12 Біосферний заповідник Асканія Нова

Крім того, зоопарк заповідника відкриє для Вас унікальну колекцію тварин. Верблюди, зебри, антилопи, олені, лами, поні, дикі коні, бізони, буйволи — це далеко не повний список звірів. Серед них також є і хижаки — лисиці, тхори, ласки, горностаї. У цьому заповіднику звірі відчувають себе як вдома.

Теги: ,
Напишіть відгук

Back to Top ↑