Палац Кичкине

Kichkine8 Палац КичкинеЧас заснування:
1913 р.
Архітектор:
Н. Тарасов
Місце розташування:
АР Крим
смт Гаспра Ялтинської міськради, п / о Лівадія-1, Алупкінське шосе
тел.: +38 (0654) 24-84-22
На замітку:
сьогодні це сучасний готель

на карті:

Kichkine6 Палац Кичкине

Через свої маленькі розміри маєток Кичкине отримав таку назву, адже в перекладі з татарської вона означає — «крихітка». На межі Лівадії і Гаспри, через густо зростаючий ялівець і близькість до моря, в повітрі витають фітонциди та іони йоду. Саме це цілюще повітря дало привід для царської сім'ї ще в 19 столітті почати облаштування свого маєтку в цій місцевості. У 1913 був побудований красивий палац Кичкине за проектом ялтинського архітектора Н. Тарасова. Цей палац призначався для великого князя Дмитра Костянтиновича Романова, який був онуком імператора Миколи I.

Відразу за Ореандою, на обривистому і високому березі моря був побудований палац. Він був дійсно досить крихітним, побудованим в мавританському стилі, з мінаретом, башточками і арабською в'яззю над входом.

Kichkine3 Палац Кичкине

Тут поселилася, відразу після будівництва, щаслива молода сім'я — племінниця Дмитра Костянтиновича Тетяна з чоловіком, який був грузинським князем, і їх маленьким сином Теймуразом. Історія цієї сімейної пари відображає неймовірно ніжну і віддану любов, яка подолала всі канони Імперської сім'ї. З нижньої Алупкінської дороги можна знайти вхід у палац, територія якого має дві частини: паркову зону, де безліч посадок субтропічних рослин і доріжок, а також зону палацу з парадним двориком. Якщо плисти по морю, то здалеку можна переплутати палац з гарним кораблем. Сьогодні його красою мають шанс помилуватися гості готелю облаштованого тут.

Kichkine5 Палац Кичкине

Kichkine4 Палац Кичкине

Kichkine7 Палац Кичкине

Kichkine9 Палац Кичкине

Kichkine10 Палац Кичкине

Теги:
Напишіть відгук

Back to Top ↑