Ханський Палац

Hanskiy 25 Ханський ПалацЧас заснування:
1532 р.
Засновник:
Сахіб І Герай
Графік роботи:
9:00-17:00, вих. — Вт, Ср
Місце розташування:
АР Крим
м. Бахчисарай, вул. Річкова, 129
тел.: +38 (06554) 4-28-81, 5-08-06

на карті:

Hanskiy 26 Ханський Палац

У Криму, в Бахчисараї був збудований Ханський Палац, який служив родовою резиденцією династії Гераїв, правителів Кримського ханства. Бахчисарайський Палац (як його ще називають) служив більше двох з половиною століть (з 1532 до 1783 рр.), як центр духовного, політичного та культурного життя для держави кримських татар. До сьогодні Палац має не меншу значимість. В першу чергу — це національна святиня для кримсько-татарського народу. Ханський палац є найважливішим історичним пам'ятником епохи Кримського ханства, а також це єдиний у світі зразок палацової архітектури кримських татар. Це абсолютно унікальний для Європи цілісний палацовий комплекс, який відноситься до близькосхідного цивілізаційного кола.

Hanskiy 4 Ханський Палац

Бахчисарайський Палац — пам'ятка історії та культури, яка має загальносвітове значення, нещодавно його почали розглядати для внесення до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Поки палац був резиденцією глави Кримської держави, його вигляд терпів різні істотні зміни. Ці два з половиною століття привели його до сучасного вигляду. Нові споруди в палаці з'являлися за кожного нового правителя, який робив ремонти. Кримські хани споруджували собі пам'ятники на віки під виглядом палацових будівель, деякі з яких ви можете до сьогодні побачити в Бахчисараї.

Hanskiy 5 Ханський Палац

Цей замок підкорює відвідувачів своєю величчю і міццю, він виконаний в особливому стилі, а в кімнатах покоїв сьогодні розмістили експозиції предметів побуту кримських татар.

Hanskiy 3 Ханський Палац

 

Hanskiy 1 Ханський Палац

Hanskiy 7 Ханський Палац

Hanskiy 27 Ханський Палац

Hanskiy 8 Ханський Палац

Hanskiy 9 Ханський Палац

Hanskiy 17 Ханський Палац

Hanskiy 19 Ханський Палац

Hanskiy 11 Ханський Палац

Hanskiy 12 Ханський Палац

Hanskiy 14 Ханський Палац

Hanskiy 15 Ханський Палац

Hanskiy 20 Ханський Палац

Hanskiy 21 Ханський Палац

Hanskiy 22 Ханський Палац

Hanskiy 23 Ханський Палац

Теги:
Напишіть відгук

Back to Top ↑