Кам'янець-Подільський замок — заповідник Кам'янець

Hmelnickaya1 Камянець Подільський замок   заповідник КамянецьЧас заснування:
14 століття (до цього була дерев'яна споруда)
Засновники:
литовські князі Коріатовичі
Графік роботи:
10:00-19:00 (взимку до 18:00)
Місце розташування:
Хмельницька область
м. Кам'янець-Подільський, вул. Замкова, 1
тел.: +38 (03849) 2-37-84, 2-82-95
На замітку:
крім звичайних екскурсій можна організувати нічну екскурсію замком

на карті:

Hmelnickaya18 Камянець Подільський замок   заповідник Камянець

Місто Кам'янець-Подільський часто називають містом-музеєм під відкритим небом. Це одине з найдавніших міст України, яке має майже тисячолітню історію. Заповідник «Кам'янець» має площу в 121 га. Це в першу чергу Старе місто, який оточує річка Смотрич, а також каньйон Смотрич, який прилягає, комплекс Нового і Старого замків і Замковий міст.
Старе місто, розташоване на досить скелястому острові, який утворив каньйон Смотрич. Тут дуже гармонійно поєднується ландшафт з містобудівною структурою середньовічного міста. У цьому будівництві інженери використовували властивості терну і створили фортифікаційну систему, що не має аналогів в Європі. Саме Старе місто має Руську браму, Замкові казарми, Замковий міст, міські оборонні башти і цілі ансамблі монастирських будівель — орден Домінік, кафедрального костелу, Францішкани і міської ратуші.

Hmelnickaya6 Камянець Подільський замок   заповідник Камянець

Стара фортеця вважається важливою частиною міста, саме вона стала майже візитною карткою міста Кам'янець-Подільського і навіть його символом. У 12 столітті почалася історія заснування фортеці. Вежі фортеці здалеку виглядають як продовження кам'янистих скель. Найвищу вежу назвали Папською, тому що її звели на кошти, які виділив папа Юлій ІІ. Часто її називають і Кармелюковою, так як саме тут тричі був ув'язнений Устим Кармелюк.
Музей заповідника відкриє перед вами масу найцікавіших експонатів, які, безсумнівно, заслуговують вашої уваги. Крім того, сьогодні є можливість пройтися по нічному замку, і насолодиться його красою. 175 пам'яток архітектури налічується в цілому місті.

Hmelnickaya8 Камянець Подільський замок   заповідник Камянець

Hmelnickaya9 Камянець Подільський замок   заповідник Камянець

Hmelnickaya2 Камянець Подільський замок   заповідник Камянець

Теги: ,
Напишіть відгук

Back to Top ↑