Конеферма в Мангуше

koneferma v mangushe Конеферма в Мангуше

Відкрита:
1989 р.
Перший голова об'єднання:
Сапах Володимир
Графік роботи:
щоденно
Місце розташування:
Донецька область
cмт. , вул. Поштова, 21
Тел.: (067) 297-2-12-43, (067) 750-88-22, (067) 960-51-58
На замітку:
тут проводять безкоштовні екскурсії

на карті:

koneferma v mangushe 2 Конеферма в Мангуше

У 1989 році була створена конеферма під егідою колгоспного голови Могильного Олександра. Керувати новим об'єднанням довірили Сапаху Володимиру. Ферма в Мангуші вже в рік створення обзавелася своїм власним приміщенням «стайні відібраних» на сорок денників, де змогла затишно розташуватися перша вихованка — чистокровна скакова кобила. Через деякий час сюди увійшли три найкрасивіших жеребця-виробника і тридцять здорових кобилок. Але плани господарства не зупинялися на цьому, в тому ж році тут заклали ще дві стайні.

Ще через рік з'явилися друга і третя конеферми і «маткова стайня», що призначалася для лошат кобил, а також коней жереб'ят. Також звели «тренерську» на цілих 26 секцій, які мали пристосування для тренованих коней.

koneferma v mangushe 3 Конеферма в Мангуше

Через деякий час придбали і атрибути хорошої бази для племінної конеферми: леваду, облаштовані під різні тренування місця, ренгартен, скакове коло і тренувальне поле. Перша перемога цієї конеферми належить кобилі Метрології в 1996 році, це було звання «Чемпіон породи». Хоча пізніше звання було відкликано, все одно воно стало початком численних перемог, які продовжують приносити конефермі коні.

Сьогодні на території цієї конеферми проводяться безкоштовні екскурсії для всіх бажаючих, на яких ви зможете не тільки доторкнуться до найкрасивіших коней, але й відчути об'єднання з ними. Не пропустіть свій шанс побувати тут, адже стільки позитивних емоцій важко знайти в одному місці.

koneferma v mangushe 4 Конеферма в Мангуше
koneferma v mangushe 5 Конеферма в Мангуше
koneferma v mangushe 6 Конеферма в Мангуше
koneferma v mangushe 7 Конеферма в Мангуше
koneferma v mangushe 8 Конеферма в Мангуше
koneferma v mangushe 9 Конеферма в Мангуше
koneferma v mangushe 10 Конеферма в Мангуше

Теги: , ,
Comments are closed.

Back to Top ↑