Крісло виконання бажань в Бердянську

kreslo ispolnenija zhelanij v berdjanske Крісло виконання бажань в Бердянську

Матеріал:
перший варіант — граніт, сьогодні — коване залізо
Проект:
Константина Дишканта і Віталія Белтадзе
Місце розташування:
Запорізька область
м. , Приморська площа
На замітку:
кожен може загадати бажання у будь-який час доби

на карті:

kreslo ispolnenija zhelanij v berdjanske 2 Крісло виконання бажань в Бердянську

Завжди сонячне і тепле місто Бердянськ має багато незвичайних пам'ятників, але на його Приморській площі є одне місце, яке всі городяни вважають незвичайним. Саме тут по всім розповідям виконуються найзаповітніші бажання і не раніше і не пізніше, ніж через вісімдесят днів.

Колись це місце було дуже складно знайти, деякі завзяті мрійники могли по кілька годин кружляти навколо площі, але так і не знайти цей заповітний камінь бруківки. Але міська адміністрація потім вирішила встановити в цьому незвичайному місці гранітне Крісло матеріалізації та виконання бажань. З того часу сюди почали ходити ще частіше і це місце навіть стало своєрідною Меккою міста. Але, на превеликий жаль, цей пам'ятник не довго простояв, так як його розгромили вандали.

Тому наступне Крісло замовили вже, як масивний кований аналог у ковальській майстерні міста. Так як відкриття було приурочене до відкриття нового курортного сезону, то Крісло виконували в поспіху. Створювали його за ескізом Костянтина Дишкант і Віталія Белтадзе, а декор підбирали по давньоруськими мотивами.

Теги: , ,
Comments are closed.

Back to Top ↑