Кримські піраміди

Piramida1 Кримські пірамідиВідкрито:
1996 р.
Вік:
як у пірамід Тибету (близько 85 тисяч років)
Висота пірамід:
45-52 метри
Місце розташування:
АР Крим
від Севастополя до Фороса
На замітку:
точну кількість знайдених пірамід невідомо

на карті:

Piramida5 Кримські піраміди

У 1996 році, група вчених, на чолі яких був В.А. Гох, досліджували геологічну будову Кримського півострова і відпрацьовували спосіб геогідродіагностікі, крім того встановлювали наявність термальних вод, мінералів і вуглеводів, а при цьому зробили просто сенсаційне відкриття. Вчені абсолютно випадково наткнулися на надвисокочастотне вузьконаправлене випромінювання (НВЧ), при цьому його джерело дуже загадково локалізувало дуже близько від поверхні Землі. Ділянка землі від Севастополя до Фороса на південному березі Криму, відкрила для світу сім пірамід, які за віком приблизно, як Тибетські піраміди. З північного заходу на південний схід розташовувалися всі вони по одній лінії, від мису Херсонес до мису Сарич. На цій же лінії розташований і Стоунхендж. Піраміди Тибету розташовані в протилежному напрямку, а далі піраміди острова Пасхи, які затонули. Севастопольські піраміди заввишки сягають 45-52 метра, і майже на рівні поверхні землі знаходяться їхні вершини.

Piramida9 Кримські піраміди

Проритий археологами вхід нагадує звичайну яму, яка чорніє вугільною темрявою. Як раз, коли група Гоха намагалася проникнути всередину, піраміда почала проявляти дивну активність. Коли спуститься на 5 метрів, то ноги упруться в першу сходинку піраміди. Поверхня підлоги і стіни тут неймовірно гладкі, особливо з урахуванням віку. На позначці 25 метрів у стіні була виявлена незвичайна структура, це ніби овальний предмет, який виступав назовні. Її намагалися дістати, але розбили і мало не загинули, так як овал був наповнений вуглекислим газом або чимось схожим. Незвичайні нарости покривали стіни об'єкта, вони містили кварц, деревне вугілля та золу, вуглекислий газ. Також археологи натикалися на закис міді.

Piramida6 Кримські піраміди

Потім зрозуміли, що ці порожнини є всюди в строгому порядку, який нагадує кристалічну решітку. Купол був кварцовим генератором з вуглекислим наповненням. Закис міді використовували, як антисептик. З таких же матеріалів були побудовані єгипетські піраміди. Піраміди, за твердженням груп археологів, значно підвищують настрій і наповнюють людей енергією. На сьогодні кількість таких генераторів гармонії, тобто пірамід знайдено вже близько 37, але їх точна кількість невідома.

Piramida4 Кримські піраміди

Piramida3 Кримські піраміди

Piramida7 Кримські піраміди

Теги:
Напишіть відгук

Back to Top ↑