Парк «Володимирська гірка» Києва

park vladimirskaja gorka kieva Парк Володимирська гірка Києва

Закладений:
у середині 19 ст.
Площа:
10,6 га
Графік роботи:
щоденно
Місце розташування:
м.
на правому березі Дніпра над річковим вокзалом поруч з Хрещатовим парком

на карті:

park vladimirskaja gorka kieva 2 Парк Володимирська гірка Києва

Історія красивого міського парку Володимирська гірка почалася в 40-х роках 19 століття, коли міська адміністрація вирішила облаштувати культурне дозвілля городян. Площа відведена під парку досягала 15 га і розміщувалася майже в центрі столиці, поблизу Михайлівського Золотоверхого собору (саме тому спочатку парк називали Михайлівським).

Довгі десять років були потрібні для будівництва парку, в першу чергу це було пов'язано з найскладнішою трехтеррасной розбивкою на досить крутому схилі, який мав високий рівень грунтових вод. У 1853 році на середній терасі відкрили пам'ятник хрестителю Русі князю Володимиру, саме після цього за парком закріпилося його нинішню назву.

park vladimirskaja gorka kieva 3 Парк Володимирська гірка Києва

Сьогодні цей парк на Володимирській гірці реставрують по частинах, всі пам'ятники призводять у відповідний вигляд, не змінюючи задумки авторів. Саме тому кожен житель Києва і всі його гості мають можливість прогулятися по старому і красивому парку, в якому починаєш забувати про те, що перебуваєш у шумному сучасному місті-столиці. Тут завжди прохолодно навіть у найспекотніші дні, тому не пропустіть свій шанс прогулятися величними терасами, що нагадують, що ми все ж маємо своє життя тільки завдяки природі.

Теги: , ,
Comments are closed.

Back to Top ↑