Печера Мармурова

mramornaya12 Печера МармуроваВідкриття:
1987 р.
Протяжність:
більше 2 км (глибина — 60 м)
Графік роботи:
08:00 — 17:00
Місце розташування:
АР Крим
Сімферопольський район, с. Мармурове
тел.: 38 (0652) 25-63-48
На замітку:
екскурсії розраховані на 1,5-2 години

на карті:

mramornaya17 Печера Мармурова

Недалеко від печер Тисячоголова (Бінбаш-Коба) і Холодна (Суук-Коба) в 1987 році була відкрита зовсім унікальна по красі і досить величезних розмірів печера, яка має складну систему залів і галерей. Вхід в печеру знаходиться на висоті 920 метрів над рівнем моря, і після відкриття вона отримала назву Мармурова. Печера Мармурова, на відміну від багатьох інших, дуже швидко була відкрита для туристів, уже в 1989 році там побували сотні гостей і жителів півострова. Тут були якісно обладнані екскурсійні маршрути — були прокладені спеціальні бетонні маршрути, які зміцнювалися поручнями, проведено освітлення, все було виконано за високими стандартами.

mramornaya15 Печера Мармурова

Тут на відвідувачів чекають величезні зали, які відкривають перед ними найрізноманітніші химерні форми натічних утворень, також тут є рідкісні види кристалів. Близько півтора кілометра займає обладнаний екскурсійний маршрут. Два кілометри — протяжність розвіданих залів печери, а глибина становить — 60 метрів. Галерея Казок стає початком маршруту. Її прикрашають сталактити, сталагміти і різні натяжні драпірування. Також тут є галерея Тигровий хід, в якій можна насолодитися різними сталактитами зблизька. Тут були знайдені останки великого хижака, який за припущеннями є шаблезубим тигром. Є зал Перебудови — це один з найбільших обладнаних залів у Європі, його висота 28 метрів, а довжина більш ніж сто метрів. Ще багато цікавих галерей відкриває для вас печера.

mramornaya13 Печера Мармурова

Мармурова печера має кафе, гірський притулок для тих, хто хоче провести на природі кілька днів, взимку тут обладнана гірськолижна траса з підйомником.

mramornaya16 Печера Мармурова

mramornaya6 Печера Мармурова

mramornaya5 Печера Мармурова

mramornaya21 Печера Мармурова

mramornaya14 Печера Мармурова

Теги: ,
Напишіть відгук

Back to Top ↑