Плоский будинок або Будинок-стіна

Ploskiy dom 5 Плоский будинок або Будинок стіна

Назви:
Плоский
Відьмин
-стіна
Місце розташування:
м. Одеса
Воронцовський провулок, 4

Будинок на карті:

Ploskiy dom 2 Плоский будинок або Будинок стіна

Не всі українці, і що ж говорити навіть не всі жителі Одеси знають, що на Воронцовському провулку, 4 знаходиться незвичайний, смішний і навіть трохи містичний будинок в місті. Коли ви побачите його, то подумаєте і що ж у ньому такого незвичайного, будинок як будинок, майже нічим не відрізняється від старих будівель міста. Але коли ви трохи пройдете і придивіться до будинку збоку, то здивування обов'язково з'явиться. І тут нічого сумніватися в своєму зорі, він вас не підводить — будинок насправді виглядає плоским. Таке враження, що він складається виключно з однієї фасадної стіни. Часто цей будинок так і називають — Будинок-стіна.

Ploskiy dom 3 Плоский будинок або Будинок стіна

Спочатку в голові у людей з'являється питання, як же там живуть люди, адже фіранки і кондиціонери, квіти на підвіконнях, явно говорять про те, що в будинку, все таки, є мешканці. Секрет такого архітектурного обману криється в тому, що задня стіна будинку прилягає відразу до фасадної, тобто це будівля трикутної форми. Довідки з історії показали, що за часів царської Росії, при будівництві цього будинку не вистачило коштів для спорудження бічної стіни і це стало причиною того, що будівельники звели всі стіни разом. Вони явно не планували того, що цей будинок стане визначною пам'яткою міста, і своїм виглядом буде викликати захоплення і подив.

Ploskiy dom 8 Плоский будинок або Будинок стіна

Коли будете відвідувати Одесу, то не відмовте собі в задоволенні прогулятися по її провулках і насолодиться цікавим і забавним будинком-стіною, який обов'язково намалює на вашому обличчі посмішку.

Теги:
Напишіть відгук

Back to Top ↑