Севастопольська бухта

sevastopolskaja buhta Севастопольська бухта

Простягається:
на 8 км вглиб Кримського півострову
Відома:
більше 25 століть
Місце розташування:
АР Крим
м.
На замітку:
її береги порізані і утворюють безліч бухт, що носять самостійні назви

на карті:

sevastopolskaja buhta 2 Севастопольська бухта

Ахтарська бухта, Корсунський Сиваш, Каламитський лиман, Інкерманська бухта, Великий рейд, Херсонеський лиман, Херронійская бухта, Ктенус — це все численні імена одного з найбільш красивих і унікальних творінь природи — Севастопольської бухти. Вона нагадує руку Посейдона, яка тягнеться до серця того, що багато століть називали криваві битви, гарячі суперечки, підступні інтриги і золотим струмком хабарів — Кримського півострова.

Російська історія затоки документально починається з 1773 року, коли підсумки Кримської війни були відомі і імперія на повну панувала тут. З легкої руки імператриці Катерини Другої своє нинішнє ім'я отримала бухта, так як саме вона веліла назвати фортеця тут Севастополем, з чого і пішла назва бухти.

sevastopolskaja buhta 3 Севастопольська бухта

Тут чарівна природа, яка описується відомими художниками і письменниками, вона підкорює серця. Але вся унікальність бухти Севастополя полягає не тільки в відмінних природних характеристиках, але і в самому контурі берегів, який створюють безліч дрібних заток, що забезпечує найзручніше місце для стоянки, ремонту і будівництва кораблів різних видів. Крім того, тут дуже зручно розташовуються і різні супутні підприємства і споруди.

Красива природа, помірний клімат Кримського півострова з прохолодними вітрами в літню спеку і східними бризами по ранках, теплими і приємними потоками створюють тут найкомфортніші умови для виконання всіх покладених на цю гавань функцій, а також маленький райський куточок для відпочинку.

sevastopolskaja buhta 4 Севастопольська бухта
sevastopolskaja buhta 5 Севастопольська бухта
sevastopolskaja buhta 6 Севастопольська бухта
sevastopolskaja buhta 7 Севастопольська бухта
sevastopolskaja buhta 8 Севастопольська бухта
sevastopolskaja buhta 9 Севастопольська бухта
sevastopolskaja buhta 10 Севастопольська бухта
sevastopolskaja buhta 11 Севастопольська бухта
sevastopolskaja buhta 12 Севастопольська бухта

Теги: ,
Comments are closed.

Back to Top ↑