Юсуповський палац

yusupov2 Юсуповський палацСучасний вигляд:
з 1909 року
Архітектор:
Н. П. Краснов
Площа Палацового парку:
16,5 га
створений Карлом Кебахом
Місце розташування:
АР Крим
селище Корєїз (під Ялтою)
Парковий спуск, 26
На замітку:
закритий для екскурсій

на карті:

yusupov3 Юсуповський палац

Елегантний Юсуповський палац розташований всього в десяти кілометрах від Ялти. Тут кожен має можливість насолодитися справжньою гармонією, яка народжена творчим талантом архітектора Краснова, а саме — палацово-парковим комплексом, який побудували для однієї з найвідоміших аристократичних династій Росії — Юсупових. Палац збудований з елементами італійського ренесансу, але в неороманському стилі. Сходи і арки, вхід в будівлю прикрашають скульптури левів, а також різних міфологічних персонажів. Ці всі роботи належать італійським та німецьким майстрам кінця 19 століття. Реліктові дерев'яні та мініатюрні басейни оточують палац з усіх боків.

yusupov6 Юсуповський палац

Пам'ятником садово-паркової архітектури є Палацовий парк, який був дітищем відомого садівника — Карла Кебаха. Він займає площу близько 16, 5 гектарів. Тут можна зустріти близько 200 видів декоративних дерев, а також чагарників. Прохолода численних фонтанів палацу скрашує літню спеку, їх живлять гірські струмки. Весь парк затоплений чудовими статуями левів. Гірське і морське повітря, яке наповнюють аромати персикового дерева і вічнозеленого лавра, платанів і троянд, пальми, все це надає унікальну можливість набратися сил і енергії.

yusupov7 Юсуповський палац

На сьогодні, це дуже привабливе місце для відпочинку, на мальовничих схилах Кримських гір, серед розкішного парку, багато років цей палацово-парковий комплекс був заповідним і далеко не кожен міг насолодитися його красою. Сьогодні, він стан фешенебельним готелем, який пропонує обслуговування на рівні VIP.

yusupov1 Юсуповський палац

yusupov5 Юсуповський палац

yusupov8 Юсуповський палац

Теги: ,
Напишіть відгук

Back to Top ↑